Особистий адвокат

Дана послуга надається громадянам. Особистий адвокат не є якоюсь новою формою юридичного обслуговування.

Між клієнтом та адвокатом укладається угода не по конкретній справі, а на юридичне обслуговування на певний строк (як правило, не менш трьох місяців). Крім того, клієнт видає на ім'я адвоката доручення (відповідно до умов угоди), щоб адвокат міг безперешкодно представляти інтереси свого довірителя. У зв'язку із чим, по своїй суті дана послуга схожа з абонентським обслуговуванням юридичних осіб і має ряд переваг щодо договору на разове виконання послуг.

  • Ви в будь-який момент можете одержати консультацію адвоката по телефону з питань особистої безпеки, з питань взаємовідносин з державними органами, та з питань із різних галузей права.
  • При необхідності адвокат приїде до Вас, щоб надати консультацію, представляти Ваші інтереси при спілкуванні зі слідчим, інспектором ДАІ або іншими представниками державних органів, або надати іншу юридичну допомогу. Можливий виїзд до офісу Клієнта.
  • Адвокат може отримати (через відповідні запити) необхідну Вам інформацію, що дозволенна нормами закону України.
  • У рамках даної послуги залежно від умов укладеного договору надається інша юридична допомога (складання скарг, заяв, претензій, договорів, супровід угод, ведення переговорів, представництво інтересів у суді).

Протягом терміну дії угоди гарантується якість і своєчасність надання послуг. В житті можуть траплятися зовсім непередбачені ситуації, коли Вам раптово буде потрібна юридична допомога. Наприклад, теж саме із правоохоронними органами. У такому випадку, Ви вже будете знати до кого звернутися, і хто прийде до Вас на допомогу! Крім того, дана послуга адвоката обійдуться Вам набагато дешевше, тому що вартість юридичної допомоги за разовою згодою на порядок вище. Тому не чекайте моменту, коли проблема вже виникла. Кваліфікована юридична порада й інша правова допомога, зроблені вчасно, у змозі запобігти цим негативним ситуаціям.