Представництво інтересів потерпілого

Захистіть свої права!

Щоб забезпечити надійний захист своїх прав у кримінальній справі необхідний досвідчений кваліфікований адвокат. Кримінальна справа- це одна з найважчих сфер в юридичній практиці. Потерпілий- особа, яка до цих пір так і залишається слабо захищениою у кримінальному процесі. 

Наше судочинство практично не орієнтоване на захист його прав та інтересів. Тому, якщо Ви є потерпілим у кримінальній справі, то звернення до адвоката допоможе Вам захистити свої права. 

Звертайтеся до адвоката своєчасно! Кримінальні справи не терплять зволікання.

Для вирішення виникаючих питань Вам знадобиться дуже досвідчений адвокат. Кримінальні справи включають в себе різноманітні етапи і на кожному з них необхідна кваліфікована допомога адвоката:

  • адвокат відстоюватиме Ваші інтереси при вирішенні питання про порушення кримінальної справи;
  • притягнення винних осіб до відповідальності;
  • при покаранні злочинця;
  • при розгляді позову про відшкодування заподіяної шкоди і компенсації моральної шкоди

і т.д. 

Зверніть увагу, що чим раніше Ви скористаєтеся послугами адвокатас, тим простіше й ефективніше можна побудувати Ваш захист у кримінальному процесі.

Вам необхідний досвідчений адвокат. Кримінальні справи бувають різної складності, проте головна задача одна- захистити Ваші права. Для цього знадобляться і час і гроші. 


Вартість послуги залежить складності ситуації, обсягу роботи і часу, який необхідно на вирішення проблеми, яка виникла у Клієнта.