Комерційний адвокат

Замовляйте адвокатські послуги: комерційний адвокат

Вам потрібні професійні адвокатські послуги? Звертайтеся прямо зараз!

Ви потребуєте надійної і своєчасної юридичної допомоги? Комерційний адвокат- це оптимальний варіант вирішення ваших складнощів, пов'язаних з підприємницькою діяльністю.

Адвокатські послуги надаються в 2-х варіантах:

  1. укладається договір на виконання разової роботи;
  2. на постійне правове обслуговування організаційної діяльності.

Комерційний адвокат особливо зручний у тому випадку, коли вашфй діяльності притаманне регулярне виникнення будь-яких проблем і ситуацій в правовому полі. Якщо це про вас, послуги можуть надаватися на абонентській основі. У вас з'являється можливість використовувати різні правові послуги постійно, причому якість юридичних послуг гарантовано.

Коли Клієнт звертається за допомогою, в першу чергу аналізується ситуація, потім ми пропонуємо альтернативні шляхи вирішення. Запропоновані нами послуги забезпечують зручний процес взаємодії з Клієнтом, при якому у нього є можливість вибору. На вимогу Клієнта ми сприяємо у виборі найоптимальнішого варіанту вирішення питання.

Відомо, що в процесі ведення підприємницької діяльності можуть виникати найрізноманітніші проблеми, тому Клієнт може звертатися з будь-якого правового питання.

Якщо вам потрібна юридична допомога, слід звернути увагу на запропоновані адвокатські послуги:

  • консультація, правовий аналіз питання;
  • складання необхідних юридичних документів, таких як претензії, скарги, заяви, запити, інші правові документи;
  • представництво інтересів та ведення переговорів в держустановах і недержавних організаціях;
  • представництво ваших інтересів (позивач, відповідач або третя особа) у суді загальної юрисдикції, в господарських судах і в кримінальному судочинстві;
  • комплексне юридичне обслуговування підприємців і організацій.

Крім того, адвокат за дорученням Клієнта може проводити переговори самостійно. У такій ситуації адвокат дотримується виключно інтересів клієнта і наполегливо виконує поставлене завдання.

Вартість послуги визначається складністю ситуації, обсягом роботи і часом, який потрібно для вирішення проблеми, що виникла у Клієнта.