Юридичний супровід бізнесу

Юридичний супровід- це один з найважливіших моментів успішного розвитку та функціонування підприємництва, тому використовуйте досвід і кваліфікацію юристів для захисту ваших інтересів.

Юридичний супровід у відносинах з держорганами

Ні для кого не секрет, що в Україні існує просто величезна кількість контролюючих органів. Робота кожного з них регламентується великою кількістю законодавчих актів, указів, інструкцій і т.д.

Грамотний юридичний супровід дозволяє оперативно вирішувати питання з різними державними органами. У результаті такого супроводу ви не тільки повернете взаємини з державними органами у правове поле, але і значно зменшите кількість бажаючих втручатися в хід вашої підприємницької діяльності. Професійний юридичний супровід забезпечить надійний захист ваших інтересів у найрізноманітніших ситуаціях.

Зверніть увагу на перелік державних органів і ви зрозумієте, що протистояти такому тиску можна тільки з досвідченим юристом.

Державні органи України з правом перевірки: 

- Податкова служба; 
- СЕС; 
- МНС; 
- КРУ; 
- Пенсійний фонд; 
- Органи прокуратури
і т.д. 

Всього понад 30 організацій.

Юридичний супровід операцій з нерухомістю

Операції з нерухомістю- це дуже важлива частина ведення підприємницької діяльності. Ви хочете орендувати або купити торгову точку, магазин або офіс? Постає питання правильного оформлення документації, збору необхідних документів, отримання дозвільної та іншої документації.

Юридичний супровід операцій з нерухомістю кваліфікованим юристом дозволить оперативно й успішно вирішити всі питання. 

Ми пропонуємо юридичний супровід таких операцій: 

- Купівля-продаж земельних ділянок;
- Купівля, продаж і оренда офісної, торговельної, промислової та складської нерухомості;
- Узаконення перепланувань, самовільного будівництва, переклад приміщень з житлового в нежитловий фонд
і т.д. 

Якщо вас цікавить юридичний супровід зазначених вище операцій, а також інших операцій, пов'язаних з нерухомістю, звертайтеся вже зараз і отримаєте кваліфіковану юридичну допомогу.

Юридичний супровід при укладенні договорів

Кваліфіковане юридичний супровід при оформленні різноманітних договорів, документів та іншої ділової документації- це гарантія того, що ваші інтереси будуть захищені.

Підприємці знають, скільки доводиться укладати договорів при веденні діяльності. Оформлення цих документів вимагає часу, оцінки можливих ризиків, узгодження і т.д. Тому дуже важливо, щоб ці питання вирішував досвідчений юрист.