Представництво інтересів в судах

Представництво інтересів в судах, судовий захист, захист в суді

Коли проблему не виходить вирішити мирним шляхом, а точніше за допомогою переговорів, збору даних і потрібних документів, єдиним законним способом її усунення є звернення до суду. Захист в суді- це можливість відстояти свої права, якою варто скористатися.

Якщо ви впевнені, що хтось своїми діями або ж навпаки, бездіяльністю, нашкодив вам, порушив ваші права та інтереси, то в такому випадку тільки за допомогою судового захисту ви зможете ефективно вирішити проблему. Існує і зворотна ситуація, коли на вас самих спрямовані необгрунтовані претензії сторонніх осіб і в цьому випадку судовий захист просто необхідний.

Адвокат відповідно до своєї юридичної спеціалізації допоможе вам вибудувати грамотну позицію, щоб доводити і відстоювати права, а також проведе судовий захист.

Вам потрібен захист у суді? Зверніть увагу, ми вживаємо всіх заходів для захисту клієнта в сімейних, цивільних, житлових та трудових спорах.

Ми надаємо захист у суді по прецедентах з різних правових сфер, зокрема цивільного, житлового, сімейного та трудового характеру, захисту прав споживачів і так далі.

Судовий захист як послуга

Зверніть увагу, в рамках цієї послуги адвокат буде представляти вашу позицію в суді від етапу підготовки до подачі заяви до суду і до виконання судових рішень. У цей період адвокат захищає ваші права на будь-який з стадій розгляду скарги чи заяви. Грамотно побудована захист в суді захистить ваші законні права, забезпечить виграш справи на вашу користь або ж зведе можливі негативні наслідки до мінімуму.

Вам потрібна допомога у вирішенні цивільного спору? Звертайтеся прямо зараз

Цивільні спори вважаються одними з найбільш частих в юридичній практиці. І не рідко людина в ситуації, коли справа могла вирішитися позитивно для неї, стає стороною, що програла. Ключовий компонент успіху в таких справах- це захист кваліфікованого фахівця. Своєчасний і правильно розроблений судовий захист забезпечить позитивний для вас результат справи, її наявність стане запорукою позитивного рішення будь-якої вашої проблеми.

У цивільному праві в більшості випадків до суду звертаються для визнання прав власності; визнання договорів недійсними; відшкодування заподіяної шкоди (ДТП або пр.); виконання зобов'язань за договором; розірвання (зміни) договору, зменшення ціни за договором; відшкодування шкоди, заподіяної життю або здоров'ю громадянина; усунення недоліків; компенсації моральної шкоди; визнання права власності на обов'язкову частку у спадщині; визнання безвісно відсутнім (оголошення померлим); відшкодування шкоди, завданої внаслідок недоліків продукції; оскарження наданих неякісних послуг (медичних); внесення виправлень або змін до записів актів цивільного стану; визнання недієздатним і так далі.

Потребуєте судовому захисту в житлових суперечках? Забезпечте її вже зараз

В області житлового права найпоширенішим приводом для звернення до суду є питання визнання права користування житловим приміщенням, визнання права власності, втрати права користування, виселення з наданням житлового приміщення, виселення без надання житлового приміщення, оскарження рішень або дій (бездіяльності) органів держвлади, держслужбовців, органів місцевого самоврядування, посадових осіб і так далі.

Кваліфікована захист в суднових суперечках з приводу житла- це запорука позитивного для вас результату справи. Прямо зараз звертайтеся до кваліфікованого адвоката по житловому праву, здатному гарантувати надійний захист ваших громадянських прав у суді.

Ви вирішуєте сімейні питання в суді? Забезпечте собі захист вже зараз

Основні питання в сімейному праві - це розводи, розділ спільного майна подружжя, визнання шлюбу недійсним, встановлення батьківства, стягнення аліментів, визначення місця проживання дітей та порядку спілкування з ними, позбавлення батьківських прав та інші.

Справи з сімейного права досить складні, тому вирішальне значення в їх успішному результаті- це участь досвідченого адвоката, що забезпечує грамотну судовий захист і здатного відстояти ваші права та інтереси будь-якими законними способами. Вже зараз ви можете замовити послуги кваліфікованого юриста, спеціалізованого на сімейному праві, і бути впевненим у надійному захисті своїх прав та інтересів у суді.

Необхідний захист у судновому розгляді в трудовому спорі ? вам сюди

У питаннях трудового плану найчастіше звертаються до суду для відновлення на роботі при незаконному звільненні, стягнення заподіяної шкоди, зміни дати і формулювання причини звільнення, стягнення заробітної плати та інших виплат, оплати за вимушений прогул, моральної компенсації і так далі.

Судовий захист в трудовому спорі- це обов'язкова умова відстоювання ваших законних прав. Якщо ви стаєте жертвою незаконних дій, то судовий захист інтересів в основному є єдиним способом відстояти свої права.