Адвокатські послуги

11 березня 2020 року Постановою Кабінету Міністрів України № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу СOVID-19» через спалах у світі коронавірусу з 12 березня до 03 квітня 2020 року в Україні вводиться карантин.

Враховуючи вказану постанову, а також з метою убезпечити населення України від поширення гострих респіраторних захворювань та коронавірусу СOVID-19, який віднесено до особливо небезпечних інфекційних хвороб, рекомендую, на період з 16 березня до 03 квітня 2020 року, встановити особливий режим роботи  м. Києва, а саме:

- припинити проведення особистого прийому громадян ;
- обмежити допуск в приміщення м. Києва осіб з ознаками респіраторних захворювань: блідість обличчя, почервоніння очей, кашель;
- роботу на цей період здійснювати в дистанційному режимі;
- при  найменших ознаках захворювання вжити заходів щодо самоізоляції.

Крім того:

- всі необхідні документи  надавати  в електронному вигляді на електронну адресу /info@advokat-24.com.ua /, поштою, або дистанційні засоби зв’язку;

- утриматися від відвідування приміщення , особливо за наявності захворювання  (слабість, кашель, задуха, утруднення дихання, тощо).

Подальші рішення щодо особливого режиму роботи буде прийматися в залежності від розвитку ситуації.

З повагою,   

Падецький Олександр Анатолійович

 

У сучасному світі, у нашому громадянському суспільстві, де людину оточують морально-етичні норми, правила поведінки і ведення бізнесу, численні закони і підзаконні акти складно обійтися без кваліфікованої юридичної допомоги. Професійні юристи та адвокати нашої компанії завжди готові прийти на допомогу в найскладніших життєвих і економічних ситуаціях, незалежно від того, звертається до нас звичайний громадянин, або ж приватне підприємства, фірма або компанія. Для своїх клієнтів ми завжди готові запропонувати юридичні послуги практично у всіх суспільно-правових галузях. Завдяки величезному досвіду наших юристів, які зуміли в реальному житті домогтися чудових результатів , представляючи і захищаючи інтереси своїх клієнтів у судах різних інстанцій, наша компанія сміливо надає повноцінне юридичне обслуговування, починаючи з надання клієнтам послуг у ході звичайних консультацій, закінчуючи повним юридичним супроводом господарської діяльності підприємства .


Компанія має в своєму розпорядженні усіма необхідними ліцензіями, великий юридичної та адвокатської практикою, тому наші юристи та адвокати на високому професійному рівні здійснюють представлення інтересів наших клієнтів у різних державних установах, органах внутрішніх справ та прокуратури, в судах всіх рівнів. Основне кредо компанії - це правовий захист громадянських прав і свобод кожної людини , які можуть бути знехтувані і порушені державними владними структурами, чиновницьким апаратом і силовими структурами. Діючи в рамках законодавства, маючи величезний досвід ведення справ, наші адвокати готові надати реальну кваліфіковану допомогу у найскладніших життєвих ситуаціях, при конфліктах з органами внутрішніх справ, прокуратурою.


Звертайтеся до нас ! Ми завжди готові прийти на допомогу звичайним громадянам у захисті прав власності та цивільного стану , незалежно від їх матеріального достатку. Наші юристи завжди можуть надати всіляку кваліфіковану юридичну допомогу підприємствам і організаціям для успішного ведення бізнесу та захисту майна від рейдерських атак, посягань з боку контролюючих органів. У своїй роботі наша компанія завжди спираємося на головний принцип - законність і інтереси клієнти понад усе!

 

Новини